Vivienne Westwood

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2013. november 25.

Illatcsalád: virágos-fás-pézsma

Fejjegyek: körte, mandarin,

Szívjegyek: gyöngyvirág, jázmin, rózsa,

Alapjegyek: pézsma, szantálfa.

kvin

2017. december 22.

Majdnem max, de nem az igazi. Különleges illat, amit szívesen használok, de nem biztos, hogy újravenném.
Az első benyomás bőrön az egy igazi Anyák napi bomba, hatalmas gyöngyvirág-orgona csokor, bár ez utóbbi nem is szerepel az összetevői között, rajtam ott van. (nosztalgia - gyermekkor/anyaság)
A gyümölcsök nem igazán tudnak érvényesülni, inkább picit mentolossá válik, nyári pezsgőkoktél, mojito, mentalevéllel. (vagányság, bevállalósság - kamaszkor, fiatal húszasévek)
A végére nőiesen letisztult, virágos, bújós bőrközeli lesz. (lecsendesedett nőiség - 30 felett)
Igen meglepő és provokatív hatások, merész ugrások vannak benne. Emiatt biztos, hogy nehezen lehet ráhúzni egy skatulyát, ahány ember, ahány kémia, annyiféleképpen fog viselkedni, felbirizgálja a gazdája személyiségét és előhozza a rejtett oldalait.
Bevállalós kompozíció, méltó az alkotójához.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 22.

Bevállalós kompozíció, méltó az alkotójához.