Vixi

Ár:   1150 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   25 x 25 cm   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Okokucko.hu-n 1150 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Alice83, Módosítva: 2018. február 12.

Kiszerelés:   25 x 25 cm
Kategória:   Egyéb
Vedd meg online: Okokucko.hu, 1150 Ft

Felhasználható: szempillaspirál, szemhéjtus, arcpirosító, púder, rúzs, szájfény, szemceruza,
Pakolások, bőrradír, testradír maradéktalan eltávolításához.
Nedvesen 2-3 húzással eltávolítható a teljes smink, semmiféle sminklemosó nem szükséges hozzá. Különösen ajánljuk, mert allergiás tünetet nem vált ki. Nagyon puha, így a legérzékenyebb szem körüli részek sem pirosodnak be. Puhasága miatt használhatjuk még kisbabák és gyermekek arcának, kezének az áttörlésére. Fürdésnél fürdőkesztyű helyett.

Ár: 1150 Ft, Eladó: Okokucko.hu
Több színben elérhető

Daphnevagyok

2017. június 7.

Szerintem szenzációs.Nem csak a sminkemet szedi le maradéktalanul, hanem lágyan tisztítja is az arcbőrömet, ami a fővárosi szmogtól estére tényleg rettenetes tud lenni.

Daphnevagyok
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 7.

anneshirley

2017. március 14.

Jó, jó, de nekem a hatása nem különbözik egy egyszerű pamut arctörlő kendőétől, viszont drágább és a mosása is macerásabb. Az ígérettel ellentétben, rólam NEM hozza le maradéktalanul a sminket arclemosó használata nélkül, pedig nem szoktam vastagon kivakolni magamat.

anneshirley
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 14.

vivuss87

2017. február 10.

Úgy látom én leszek az egyetlen negatív, de nekem egyáltalán nem vált be. Nem birkózott meg még az egyszerűbb hétköznapi sminkemmel is. Dörgölni meg tuti nem fogom a fejem vele. Elhasználom arcmaszk lemosására, arra jó. De fogalmam sincs hogyan és milyen sminket tud ez eltávolítani ez maradék nélkül..

vivuss87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 10.

zorica85

2016. december 29.

Évek óta használom, abszolút bevált. Maximális leszed minden sminket, nincs is szükség más lemosóra. Utána arcmosás, tonik és jöhet valami fincsi olaj. Én kézzel kimosom használat után, de alkalmanként nem árt mosógépbe dobni csak olyankor figyelni kell, hogy ne használjunk öblítőt mert az nem tesz jót neki.

zorica85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 29.

Audrey80

2016. december 29.

Karácsonyra kaptam. Szerintem bármilyen mikroszálas törlő jó erre a célra, portörlő is, legalábbis én egyformának látom őket. Engem meggyőzött, csak legjobb mosógépben mosni, mert akkor tényleg idő-és energiatakarékos a használata, az, hogy még öt percig lötykölöm és vagy tiszta lesz vagy nem, vízpazarlás. Zsíros bőröm van és púdert használok minden nap, annyira leviszi, mint az arclemosó, utána azért a biztonság kedvéért használok micellás vizet.

Audrey80
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 29.

Bettu

2016. február 10.

Anyukámtól kaptam meg mindkét "változatát". Egyszerűen imádom, annyira puha, és tényleg nagyon szépen lehozza a sminket. Utána azért még át szoktam törölni az arcom egy micellás koronggal, megszokásból. :)

Bettu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 10.

Heloise

2015. február 27.

Legegyszerűbb és legnagyszerűbb "fegyver" az esti arcápolás rutinban. Először lemosom a sminkem nagy részét natúr, hidegen sajtolt olajkeverékkel (ricinus-mandula-olíva), utána ezzel a nedves kendővel törlöm át az arcom, nyakam. Még ezután is hihetetlen mennyi szennyeződés marad a kendőben! Párszor annyira bizalmatlan voltam, hogy tonikkal vagy micellás vízzel átmentem utána, hogy "tényleg ennyire szépen tisztít-e"? És tényleg megbizonyosodtam róla, hogy nem csalás, nem ámítás, a lemosónak már semmi dolga nem volt. Ezért (is) nagyon gazdaságos, mert kiváltja a sok drága kencét. Most már csak az a problémám, hogyha ennyi (természetben is előforduló) natúr bőrápoló, olaj, kendő van, akkor egy nő - aki a fogyasztói társadalom és reklámok kereszttüzében él -, akkor hogyan tudja megállni ezek után, hogy ne vásároljon haszontalan és drága (méreganyagokkal teli) kencéket, csak azért hogy boldogsággal töltse el? Dilemma. :)

Heloise
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 27.

FerJuci

2015. január 5.

Tökéletesen eltávolít minden koszt és sminkmaradványt. Amióta megvan, nem használok semmi mást sminkeltávolításra. Az elhalt hámsejteket is eltávolítja, szóval nagyon jó ez a kis kendő. Szappannal szoktam kimosni.
Update.: Időközben rászoktam a kókuszolajos sminklemosásra, mert úgy vettem észre, hogy kezd "megöregedni" a kendő, vagy a nagyon kemény víz tehet róla, mindenesetre most már nem olyan selymes tapintású, mint volt és már nem birkózik meg olyan könnyedén a szemhéjtussal, vagy szempillaspirállal például. Mindenesetre így is találtam neki szerepet, mert ezzel törlöm le a feloldódott sminkkel teli olajat. Még mindig egyszerű szappannal tisztítom és még mindig tűrhetően néz ki, bár szerintem is esztétikusabb lenne mondjuk fekete színben.

FerJuci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 5.

asha

2014. október 13.

Meggyőzött ez a kendő már az első használat után. Szeretem.:) Teljesen tiszta lesz az arcom, nem úgy, mint bármelyik sminklemosó kendővel, ami után még van mit leszedni. Végre nem kell korongokkal szenvedni, a végén még micellás lemosóval áttörlöm, de azt csak megszokásból. Lerövidült a sminklemosás ideje még a kendő kimosásával együtt is. Nagyon ajánlom!

asha
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 13.

Vanília

2014. szeptember 9.

A legjobb arclemosó, amit valaha használtam. Mindent kímélően eltávolít, még a vízálló, vagy 38 fokon lemosható szemfestéket is.

Vanília
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. szeptember 9.