Vollaré Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Goods Market   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bugosgizi, Módosítva: 2015. május 11.

Lelőhely:   Goods Market

bugosgizi

2015. szeptember 21.

Minden elvárásomnak tökéletesen megfelel. Plusz az a hajlékony fej valami fantasztikus! Gyönyörű nagy fekete pillákat lehet csinálni vele. Nem pereg le nap végére vagy hasonlók. Normál idő alatt megszárad. Mit mondhatnék még? Megéri megvenni.

A tároló tubus kicsit megrepedt. Ez kissé zavar. Sajnos így hamar beszárad. Egy pontot levonok de nem jó szívvel. De ennek ellenére is fogok ilyet venni még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 21.