Vollaré Cosmetics

Ár:   700 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: TOMkos, Módosítva: 2019. július 5.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Modern formulája tökéletesen nyugtatja és puhítja a bőrt. Méhviasz tartamla védőréteget képez, mellyel megakadályozza a vízveszteséget, így hiratál, simít, valamint megszünteti a bőr érdes érzését. Olivaolaj tartalma miatt pedig kitűnő regeneráló és nyugtató tulajdonságokkal rendelkezik. A kéz tökéletesen ápolt és bársonyos tapintású lesz. A krém kellemes illatot hagy felszívódás után.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia