Vollaré Cosmetics

Ár:   490 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   3,9 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Goods Market   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bugosgizi, Módosítva: 2015. május 11.

Kiszerelés:   3,9 g
Lelőhely:   Goods Market

blackcat00616

2015. november 30.

Barátnőmtől kaptam ajándékba, alig vártam, hogy kipròbálhassam. Egy csodaszernek köszönhetően tiszta az arcom, de mielőtt eljönnek azok a napok 1-2 pati előjön, amik nem kicsik ès elég gyulladtak. Gyors le is kentem vele, fedése nagyon jò és majd egésznap tart Szem alá nem ajánlom. Nem azért, mert csìpte volna, mert nem, pedig majdnem mindenre allergiás vagyok, hanem mert szárìt, és beül a pici ráncokba ami ki is emeli. Szòval nagyon jò, örülök, hogy megkaptam :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 30.

bugosgizi

2015. augusztus 10.

Kicsit bizalmatlan voltam a termék megvételekor. Nem hittem volna hogy ilyen jól fog teljesíteni. 8 órával ezelőtt sminkeltem ki magam vele és még mindig tökéletesen tart. Nem ült be a ráncokba és nincs az a nehéz zsíros érzés a szemkörnyékemen tőle. Igazodott a fehér bőrömhöz (természetesen a 01-es) és klasszul eltüntette a karikáimat. Ami nem kis munka hiszen átlagon felülien a karikásak a szemeim. Ezentúl ezt a terméket fogom használni. Sokat kipróbáltam már de ennyire egy sem vált be nekem. Szóval nagyon - nagyon 5 csillagos. :)

Update: 2015. Augusztus 10.
Eltelt pár hónap a termék állaga ez idő alatt romlott. Sőt e miatt a termék eloszlathatósága is. Az elején nem ült be a ráncokba és picivel tovább tartott. Most már érezhetően gyengült. Maximum 1 hónapot adok még neki aztán megválok tőle mert nem kockáztatok egy megromlást. Bár akkor nyilván a szaga változna de azt nem várom meg.
Tehát én 4-5 hónapig tartom maximum használhatónak. Pláne ebben a melegben! Télen biztosan tovább bírja.
Módosul az értékelés 4 csillagra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 10.

Update: 2015. Augusztus 10.
Módosul az értékelés 4 csillagra.