Vollaré Cosmetics

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Goods Market   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bettike70, Módosítva: 2015. március 16.

Lelőhely:   Goods Market

3 az 1-ben alapozó UV védelemmel, selymes matt hatással

bugosgizi

2015. szeptember 24.

Ez az alapozó BB krém fedésű. Egy picit mattit. Annyira elég hogy a bőr színén egységesítsen de többre nem. Ezzel nem lehet különösebben nagyszabású hatást elérni. Klassz árnyalatai vannak. Szépek és természetesek.
A felvitellel csak szivaccsal érdemes próbálkozni a többi olyan fura csíkozódást eredményez. Az illatát és az állagát megfelelőnek találom.
De sajnos nem érdemel többet mint 3 pont.

Update: Szemhéjra szerintem sminkalapnak nem rossz. Mostanság ezt teszem a szemkörnyékemre és a melegebb árnyalata miatt elég szépen fedi a karikákat a korrektorral karöltve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 24.

De sajnos nem érdemel többet mint 3 pont.