Vollaré Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Goods Market   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: trudie, Módosítva: 2013. január 7.

Lelőhely:   Goods Market

Galaktikus pillák.

tundying

2019. február 14.

Imádom! Hihetetlen, hogy ilyen olcsó és mégis szuper! Könnyű vele dolgozni, szép pillákat csinál, természetes hatással. Nem erős fekete, ami nekem pont jó.
Egyetlen negatívuma, hogy a csomagolása kívül kopik és megfog ezt-azt... de eltávolítottam róla, így nem volt vele gondom. Szuper termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 14.

Hecate

2018. március 27.

A kedvenc szempillaspirálom, mert szép az eredmény. A szilikonkefe segítségével könnyű, gyors és kellemes a festék felvitele. Elég egyszer végigfutni vele a pillákon. Az ára is kedvező. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 27.

alinn

2016. március 25.

Az árához képest szuper (max 500 Ft lehetett), a keféje is jó (szilikonos), de szerintem kicsit sok festéket vesz fel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 25.

Vivien1998

2014. december 11.

Elég jó,nem ragad össze tőle a szempillám szoval ez már nagyon jó jel,tartós nincs vele semmi baj :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 11.

Milka

2014. május 27.

első dekorvásárlásom eurós boltból, de nagyon nem bántam meg. jópár-féle volt a márka spiráljaiból, szegénykének elég ízléstelenke a csomagolása, de tény, hogy vonzza a szemet:) flexibilis szilikonkeféje van, kiválóan használható. nem vesz fel sok festéket, így nem dúsít, de nem is ragasztja össze a pillákat. viszont: szépen hosszít és ível. tartós, de könnyen lemosható. egyetértek Kolibricore véleményével: én is jobbnak tartom a Lovely-nál. plusz ez a spirál 12 ml-es, a Lovely csak 8, és még olcsóbb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 27.

Hoogie

2014. február 3.

Fantasztikus! Könnyű használni, olcsó, és szép pillákat csinál!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 3.

Fantasztikus! Könnyű használni, olcsó, és szép pillákat csinál!:)

abbey94

2013. december 10.

őszintén szólva a csomagolása fogott meg igazán elsőnek :D egy euros boltban vettem 599ftért. Nem igazán ismertem még akkor ezt a márkát, igazából noname márkaként kezeltem, nem is nagyon reméltem nagy eredményeket. De pozitívan csalódtam!! Szuper szempillákat varázsol, nekem nagyon vékony és szőke pilláim vannak, de ez első húzásra is szép fekete, és nem ragadós :)
csak azért 4 csillag, mert nekem nagyon hamar beszáradt... :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 10.

csak azért 4 csillag, mert nekem nagyon hamar beszáradt... :/

Kolibricore

2013. március 7.

Sok szempillaspriált kipróbáltam már az ólcsóbbakon keresztül a magasabb árúakig.Nincsenek túl nagy szempilláim de kicsik sem, nekem ez az egyetlen spirál ami 2 rétegben gyönyörű hosszú,ívelt szempillákat csinált ( tudom hogy csúnya dolog összehasonlítani, de a Lovely agyondícsért szempillaspiráljához képest klasszisokkal jobb számomra,és kímeletesebb a keféje is).Kb 600 Ft-ért vettem,szerintem annyiért megéri kipróbálni.Nekem nagyon bevált ,kicsi túlzással tökéletes :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 7.

Kendra

2013. február 20.

Nagyon olcsó volt és nem is vártam sokat tőle,-pedig jó kis spirál,a keféje vetekszik a legjobb márkákkal.Valahogy még sem vettem újra,talán levegő hatására hamarabb elnehezül a flakonban a festék és egy idő után nehezebb volt felvinni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 20.

Dana1983

2013. február 20.

Azért vettem meg ezt a terméket mert nagyon megtetszett a keféje. 500 Ft volt. A kefe feje rugalmas, hajlítható, bár nem hajlítgatom nehogy eltörjön. Nagyon szép, természetes hatása van. Nem ragasztja össze, kicsit hosszítja és kicsit íveli a szempillákat. Szerintem a festék benne lehetne sűrűbb, és akkor még jobban ívelné és dúsítaná a pillákat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 20.