Vollaré Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Goods Market   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lilu, Módosítva: 2013. augusztus 2.

Lelőhely:   Goods Market

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Lilu

2013. augusztus 7.

Nagyon szép pillákat csinál, műszempilla hatás abszolút. Nem is kerül valami sokba, és nekem nagyon sokáig bírja, tartós, de hátránya hogy picit nehéz lemosni, és előfordul hogy kihullik tőle pár pilla. Erős négyes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 7.