vom Pullach Hof

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált

A krémet feltöltötte: TOMkos, Módosítva: 2019. július 8.

Ár:   2000 Ft
Kategória:   Lábápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált

Vadgesztenye vörös szőlőlevél zselé, lábápoló gél - megkönnyebbülés a nehéz lábaknak. Visszérproblémák esetén ez a gyógyhatású krém a megfelelő megoldás. Gyógyír a fájó, fáradt, visszeres, görcsös, gyenge keringésű lábaknak! A krém, mely összetevői által kiválóan alkalmazható visszérgyulladás, valamint fáradt és feszülő, igénybevett lábak ápolására.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia