W7

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: fayless, Módosítva: 2016. augusztus 15.

4 féle nude színekből álló, sokféleképpen variálható sminkpaletta.

fayless

2017. március 4.

2016.09.13: Jujj csajok ezt szeretem! De persze csakis szemhéjpúderalappal lehet használni. Nagyon klassz természetes hatású füstös szemeket lehet készíteni.

2017.03.04, Update: Hát...csalódtam...teltek, múltak az idők...a felső réteg még egészen pigmentált volt, aztán most már szemhéjalappal sem akar működni. Ez csak arra jó, ha a jobb palettáddal otthon kisminkeled magad, aztán napközben, ha kell egy kis igazítás, akkor előveszed a táskádból ezt a mini palettát. 5 csillag helyett 2 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 4.