W7

Ár:   £12.95   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   11,2 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: szabrina000, Módosítva: 2017. november 28.

Ár:   £12.95
Kiszerelés:   11,2 g

Az On The Rocks egy 14 hideg tónusú színt tartalmazó szemhéjpúder paletta. A termékben található árnyalatok magasan pigmentáltak, és könnyen eldolgozhatóak.

sarria

2018. május 4.

Elképesztően gyönyörű színei vannak, nekem leginkább az őszi táj színeit idézi, de nyilván más évszakban is használható. Egyértelműen Anastasia Beverley Hills Subculture koppintás, de az ár töredékéért. Tetszik a csomagolás is, könnyű, kompakt, tetszik, hogy ecset van hozzá, nem szivacs aplikátor, nagy tükör, stb. Maga a termék is szuper, jól lehet vele dolgozni, nem pereg, egy normál napot nekem kibír, a szemredőkbe se ül bele pedig primer-t nem szoktam használni, csak a nap végére kopik a szín intenzitása. Szerintem egy jól kihasználható, izgalmas palettát kaptunk a W7-től, csak a definíciót nem értem, szerintem nem hideg tónusú, hanem meleg. Bár ez részletkérdés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 4.