KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

W7

Ár:   4190 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Erina, Módosítva: 2016. november 7.

77 szemhéjpúdert tartalmazó paletta hosszantartó, pigmentált színekkel, tükörrel és applikátorral.

SzL

2018. január 14.

Még jó pár éve rendeltem a Pinkpandáról nagyon kedvezményes áron. Akkor ismerkedtem a szemhéjfestékekkel, és ez tökre megérte. Úgy gondolom kezdő palettának tökéletes volt. A pigmentáltsága nem rossz, de azért nem lehet összehasonlítani 1-1 minőségibb termékkel. Kicsit potyognak és poroznak is a színek. A kopása elég gyors, de azért egy 4-5 órát kibír, ha jól fel van építve a smink akár többet is.Vannak benne rikító és természetesebb árnyalatok is. Ki lehet hozni belőle nappali, de bulisabb/bohókásabb sminket is. Úgy gondolom első palettának, kísérletezgetésnek tökéletesen elég.

SzL
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 14.