W7

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Csucsi08, Módosítva: 2017. március 29.

A palettában 3 kontúr árnyalat található, amikkel természetes, de akár intenzív hatású arckontúr is készíthető, a hozzá mellékelt ecset segítségével.

Csucsi08

2017. május 12.

2017.05.12. Egyre jobban szeretem. Sokkal jobban, mint a MR palettámat. Annyira szépen lehet oszlatni és sokkal természetesebb. Nagy a szerelem :)

2017.03.21. Kontúr kísérletezős hangulatomban vagyok. Így a PinkPandánál beszereztem egy ingyenes szállítás alkalmával. Nem túl erős a pigmentáltsága, de szépen lehet rétegezni, így nagyon természetes hatást lehet elérni. A highliter része is kellően világos a szem alá. De mindhárom árnyalat matt. Én inkább a hétköznapokra használom, vagy ha rohanni kell, de jó volna egy leheletnyi kontúr.
Komolyabb sminkhez maradok a Makeup Revolutionnál.
Összességében elégedett vagyok, és szívesen el fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 12.

Komolyabb sminkhez maradok a Makeup Revolutionnál.
Összességében elégedett vagyok, és szívesen el fogom használni.