W7

Ár:   £5.95   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: little.shana, Módosítva: 2018. június 18.

Ár:   £5.95

2 árnyalatban elérhető szemöldökformázó és -színező spirál.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

little.shana

2018. június 4.

A nővérem hozta nekem Angliából, és zseniális, nagyon tetszik a hatása. Blonde árnyalatban van meg, a színe elég hűvös és tud sötét lenni, véletlenül sem világosít, mint az Essence blond szemöldökspirálja. Önmagában is nagyon széppé tudja varázsolni a szemöldököt, a természetes sminkes és rohanós napokra tökéletes, mert ezzel egy perc alatt megvagyok a szemöldökömmel, amire jellemzően legalább 5 percet szentelek. Én más termékek fölé nem ezt, hanem egy átlátszót használok, mert együtt nekem sok a hatás, de sötítésre is jó lehet rétegezve. Szóval nagyon tetszik ez a termék, örülök, hogy hozzájutottam és alig várom, hogy nyári hétköznapokat együtt csináljuk végig. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 4.