W7

Ár:   3995 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   15,6 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Pandácska, Módosítva: 2015. április 14.

Kiszerelés:   15,6 g

12 natúr árnyalatot tartlamazó paletta. (Elvileg Naked2 dupe)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

DeNoirChristine

2015. október 13.

Csodabogyó,alapkellék. Tartós,nem porzik,kiváló... Nekem 5* !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 13.

Csodabogyó,alapkellék. Tartós,nem porzik,kiváló... Nekem 5* !

steffy

2015. július 11.

Nagyon jó kis paletta, főleg ezért az árért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 11.

Nagyon jó kis paletta, főleg ezért az árért.

russka1234

2015. január 22.

Ó már lassan egy éve nagyon nagy a szerelem közöttünk .. A szinek nekem lettek kitalálva ... Nagyon pigmentáltak és nagyon tartósak ..porzást nem nagyon vettem észre ... Tökéletes nappali és esti buli smink elkészítéséhez ...7 napbol 5x tuti hogy ehhez nyulok vagy használok belöle egy egy szín .... Egyszerüen imádom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 22.

őzgida88

2014. november 15.

Most, hogy már itthon is kapható beszereztem, mert már sok jót olvastam róla. Tegnap érkezett meg, még tesztelés alatt áll, de így elsőre nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. november 15.

sutyerakok

2014. július 29.

Az UD nekem sincs meg, de hétköznapi használatra szerintem teljesen jó ez a paletta. Ár érték arányban szuper, a matt szín szemöldökre is tökéletes. A többi is nagyon szép, nekem a kiszereléssel sincs problémám, nyilván nem egy high end kategóriáról beszélünk. Az ecset szemre nem annyira, de szemöldökre teljesen jó. Az egyetlen probléma, hogy kicsit porzik. De ennyiért még az is belefér:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 29.

schuller.eva

2014. július 15.

Az ebayen vàsàroltam, nagyon elégedett vagyok vele, igaz az UD- vel nem tudom összehasonlítani, de ez àr-érték arànyban megérte. Tartós, szépen pigmentàlt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 15.

Pandácska

2014. január 25.

A Naked2 nincsen meg, így összehasonlítani azzal nem tudom, de magában azért értékelem ezt a palettát. A doboza leginkább egy fém tolltartóra emlékeztet, nem a legszebb, de legalább jól záródik. Tükör nincs benne, de adnak hozzá egy ecsetet, aminek az egyik vége applikátor, nem próbáltam ki, a kislányom megkapta, neki tökéletesen megfelelt a barbiek sminkeléséhez :) 12 szín található a palettában, ebből 3 matt. A pigmentáltságukra nem lehet panasz, ezen a téren tökéletesen teljesítenek. Alappal hihetetlenül tartósak is, egy teljes napot simán kibírnak. Alap nélkül nem próbáltam, mivel alapot mindig, mindenhez használok. Nekem a színek nagyon tetszenek, szépek, nem tudom mennyire sikerült a Naked2 színeit lemásolniuk, lehet, hogy azok talán szebbek, ezt nem zárom ki :) Szeretnék valami rosszat írni, de nem tudok. Én kb. 1700 forintért vásároltam meg, így szinte ingyen volt. Ennyiért tökéletesen megéri az árát még akkor is, ha nem egy UD paletta. Tartósságban és pigmentáltságban nem okozhat csalódást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 25.