W7

Ár:   2100 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: timeej, Módosítva: 2014. november 28.

12 esti viselethez tökéletesen illő színt tartalmaz

KissQkta

2016. február 14.

Ebayen Angliából rendeltem 2000 Ft körül volt postával együtt, ami szerintem nagyon jó ár volt érte. Nagyon szeretem minden színét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 14.

CeCeDrake

2015. november 25.

Egy blogsale alkalmával jutottam hozzá, teljesen érintetlen példány volt, vicc összegért. Palettából soha nem elég ugye ... A pink színnel nem vagyok kibékülve, egyszerűen nem tetszik. A csomagolása klassz, a benne levő ecsetet nem használtam. Nem egy rossz paletta, aki kedveli ezeket a színeket, annak jó választás lehet, mert a festékek minősége jó, pigmentáltsággal sincs probléma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 25.