W7

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: falatka18, Módosítva: 2012. augusztus 3.

A W7 pirosítója két erősen pigmentált árnyalatban kapható egy halványabb rózsaszín és egy vagány pink színben.  Minkettő enyhén csillogó, így ad fényt is arcodnak. Méretében 10 g.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

szansza0518

2016. július 30.

Nekem a Perfect Pink árnyalata van meg, de számomra túl élénk,nem igazán áll jól. Így kétlem ,hogy elhasználnám.Viszont aki nagyon rikító pink szint szeretne annak csak ajánlani tudom ,mivel eléggé pigmentált és igazából a színen kívül nincs vele problémám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 30.