W7

Ár:   2230,- Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: vtina85, Módosítva: 2015. június 10.

Ár:   2230,- Ft

Folyékony krémes állagú pirosító, ajakszinező.

vtina85

2015. június 25.

Benefit Posie tint másolata töredék áron. Az eredeti nincs meg, így azzal nem tudom összhasonlitani, viszont a Cha Cha tint-tel igen. A Rionak is hasonlóan krémes állaga van, csak talán kicsit kevésbé sűrű és kevésbé pigmentált, mint az eredeti. Tartósságban is szembetűnő a különbség, a Cha Cha tint hosszú órákig fent marad (arcon), a Rio kevésbé jól teljesít. Illetve ami még fontos szempont lehet, hogy a Posie tint (és Cha Cha tint) nem tartalmaznak parabéneket, a Rio viszont igen. Előnye viszont, hogy az eredetihez képest sokkal olcsóbban (most akciósan 1560,- Ft a Make up plaza oldalon) lehet kipróbálni egy eredetihez színében és állagában nagyon hasonló terméket. Szerintem ár-érték arányban nem rossz vétel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 25.