W7

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: russka1234, Módosítva: 2016. május 24.

4 kiadásban kapható:

• Arabian Nights
  • Bankok Nights
  • Hard Day's Night
  • Mid Summer Nights

_zsulu_

2017. július 1.

Úúúú de örülök ennek a palettának! Régóta szemezek a Mid summer nights verzióval, mert nagyon az én színvilágom, viszont nincs az az isten, hogy kiadjak 15.000-et a MAC-ért :D 1200 ft-ért rendeltem ebayről egyébként. A színek egytől egyig gyönyörűek! A mattok (4 is van belőle) olyan krémesek, hogy az csak na, a csillogó árnyalatok is inkább krémes állagúak, főleg az arany a bronz és a bordó. A világosabb bordó és a csillámos barna porolnak egy picit, de ez megbocsátható szerintem.Egyébként a színek többsége nagyon pigmentált, de a fényes árnyalatokat érdemes inkább ujjal vagy applikátorral felvinni. Gyönyörű látványos sminket és teljesen hétköznapi matt sminket is lehet vele készíteni, és mivel kicsi a paletta tökéletes utazáshoz is. Elég masszívan zár, árához képest jó minőségű műanyagnak tűnik a tokja. Egyedül attól félek, hogy hamar elfogy és nem fogom tudni pótolni, úgyhogy lehet, hogy be is szerzek még egyet :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 1.

gioia

2017. január 13.

Kb. 1200 forintért rendeltem ebay-en keresztül. Nagyon szép színek, pigmentáltak, kicsit porolnak, de ahhoz egész tartós. Arra jó, hogy kipróbálja az ember a színeket magán:) (A Mid Summer Nights árnyalatban van meg nekem is egyébként.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 13.

kesha420

2017. január 11.

A Mid Summer Nights verziója az enyém és azt kell mondanom nevetséges áron jutottam egy szuper kis palettához. Gyönyörűek és erősen pigmentáltak a színek, könnyű őket satírozni, a festékek tartósak (Milani szemhéjalapozót azért használok alájuk, így nem tudom mire képesek magukban). Tetszik, hogy vannak benne fényes és matt színek is, a csomagolása is elég erősnek tűnik. Minimálisan porol ugyan, de 1900 Ft-ért ezt bőven megbocsátom neki. Szerintem érdemes lehet lecsapni rá, nem lesz csalódás belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

vzorka

2016. október 15.

Meglepően sokszor nyúlok ezért a palettáért. Az Arabian nights paletta van meg. Jól kihasználható színek, jól pigmentált termék. Tetszik, hogy kis méretű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 15.

russka1234

2016. július 12.

Nekem a bankok nights paletta van meg amiben lilás árnyalatok vannak ... Könnyen tudok hétköznapi és esti sminket egyaránt késziteni .. Rendkívül jól pigmentált ... Pogyogásra nem nagyon hajlamos bár a sötétebb szinnel egyszer már előfordult, de minimális ..ennél jóval drágább palettám 1000x jobban porol
Én nagyon szeretem tervezem a másik 3 at is beszerezni

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 12.

Én nagyon szeretem tervezem a másik 3 at is beszerezni