Waltz 7

Ár:   2950 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   3 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: dorka85, Módosítva: 2016. november 15.

Kiszerelés:   3 db
Kategória:   Fürdőtermékek

A kicsomagolt zuhanytabletták a zuhanyzó padlójára helyezve lágyan feloldódnak a vízben, és a kioldódó különleges technológiával beléjük zárt éteri tisztaságú csúcsminőségű illóolajak egyedülálló illatélményt nyújtanak, egyedülálló illataival ellazítják, inspirálják és vitalizálják a testet és a szellemet. Egy-egy adag tökéletesen elegendö a zuhanyzás idötartamára. Könnyen kezelhetö és azonnal felhasználható.

A gondosan válogatott mentalevelek frissítö hatásának ereje felszabadítja a gondolatokat, és felébreszti az érzékeket.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia