Waltz 7

Ár:   2950 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   3 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: dorka85, Módosítva: 2016. november 15.

Kiszerelés:   3 db
Kategória:   Fürdőtermékek

A kicsomagolt zuhanytabletták a zuhanyzó padlójára helyezve lágyan feloldódnak a vízben, és a kioldódó különleges technológiával beléjük zárt éteri tisztaságú csúcsminőségű illóolajak egyedülálló illatélményt nyújtanak, egyedülálló illataival ellazítják, inspirálják és vitalizálják a testet és a szellemet. Egy-egy adag tökéletesen elegendö a zuhanyzás idötartamára. Könnyen kezelhetö és azonnal felhasználható.

A gyengéd, virágos illatok a testet és a szellemet egyaránt ellazítják, egyensúlyt teremtenek, és közelebb hozzák az álmokat.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Ad-Namah

2019. június 11.

Ugyanolyan levendula illatot áraszt, mint maga a tömény illóolaj, már csak arra kell rájönni, hogyan lehet ketté törni. Egy taetta egy zuhanyzásra volt elég, így egy kicsit drága.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 11.

Marietta1977

2017. október 4.

Egy szépségdobozban kaptam egyet belőle.Őszintén szólva nem győzött meg. Az illata az szuper, de értelmét nem igazán látom, és a vége felé már nem olvadt el, ott figyelt a zuhanykabinban, ki is kellett dobni.
Számomra az aromaterápia vagy fürdőkádban értelmezhető vagy amúgy párologtatással.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 4.