Weil

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Joe38, Módosítva: 2013. október 28.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Kiadás éve: 2004

Aromás-fougere illat férfiaknak.

Fej jegyek : ananász, bergamot, babérlevél és a kakukkfű,
Középső jegyek : szerecsendió, jázmin, levendula, bazsalikom, üröm,
Alap jegyek : vetiver, pacsuli, tölgymoha, francia labdanum, bőr, pézsma, a szantálfa és nemes fa.

Joe38

2014. október 13.

Ez az illat visszaidézi számomra a 80-90-es évek ízlésvilágát!Remekül passzol a Givenchy Gentleman,Marbert Classic,Aramis,vagy akár a Trussardi , Cartier alkotta Fougere illatvilágba!
Megállja a helyét a nagy nevek mellet.Merész gondolat lehetett 2004-ben feltámasztani egy 86-os gyártású parfümöt ,ami a maga idejében nagynak számított aztán szépen el is tűnt a süllyesztőbe ,mint oly sok remek illat.Ugye a 2000-es évek illatirányzata nem követi a 80-90-es évek klasszikus fougere vonalát ezért nagyon bátor ugyanakkor hagyományőrző dolog ismét piacra dobni egy akkori illatot!Én örülök neki mindenesetre és boldog tulajdonosa vagyok egy ilyen remekműnek!Meg is jutalmazom öt csillaggal!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 13.