Weleda

Ár:   3499 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Wellbe-n 3890 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Linuxo, Módosítva: 2020. június 12.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Wellbe, 3890 Ft

Ápolja, védi és tisztítja a baba és kisgyermek száraz bőrét. A biotermesztésből származó szezám olaj megőrzi a bőr puhaságát, a körömvirág ( Calendula) nyugtatja a bőrt.

Ár: 3890 Ft , Eladó: Wellbe
Ár: 3499 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

sihaya

2016. február 9.

Egy kicsi mintát használtam, tömény olaj, nem úgy mint a Dove szárazolaja pl., de mégis elég jól beszivja a bőr. Viszont masszív szezámmag illatú, pedig jobban örültem volna ha a körömvirág érződik. Drágállom is, mondjuk natúr cucc, a rövid INCIt meg kell fizetni. Nekem nem csodaszer, és valamiért babára nem kenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 9.

dvori

2016. január 13.

Mintacsomagokat kaptam pár hónapja. Télen iszonyat kiszárad a lábszáram, azt kezdtem vele kenni, nagyon jól hidradtálja. Amint elfogynak a kicsi mintacsomagok mindenképp veszek. Ára egy kicsit húzósnak tűnik, de szerintem megéri... nincs benne mindenféle szenny, és még az illata is finom és hatásos <3

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 13.

Luca33

2015. január 4.

Mini változatban vettem meg közeli lejáratú-leárazással.
Jó kis olaj, bár nekem csak keveset szabad használni, így nem is fogy hamar, nekem megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 4.

Mini változatban vettem meg közeli lejáratú-leárazással.

Linuxo

2013. szeptember 17.

Ma vettem a Dm-ben eredetileg a kisfiamnak, de én is elcsábultam és a kezemre kenve tapasztaltam hogy szuper!!! :) :) :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 17.

jibjab

2013. május 10.

Kis kiszerelésben vettem és az extrém módon kiszáradt kezemre összekevertem egy csepp Weleda bőrtápláló olajat egy pici pötty Weleda babpopsi krémmel. Szuper hatékony kombináció. érdemes kipróbálni. egy-egy borsónyi kell mindkettőből, vagy még annyi sem, így a kis kiszerelés 10 ml a krém és 10 ml az olaj nagyon sokáig elég. Nedves bőrön még hamarabb beszívódik és még hatékonyabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 10.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract