Weleda

Ár:   4499 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 4499 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gabriella92, Módosítva: 2020. június 15.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 4499 Ft

Harmonizál és selymessé varázsolja az érzékeny, nagyon száraz bőrt. Bőrápoló termék finom mandulaolajjal és szilva magolajjal, - nyugtatóan hat és elősegíti a bőr természetes regenerálódását. Javítja a bőr rugalmasságát és érezhetően egyenletesebbé és selymesebbé varázsolja. A Weleda mandulás arcápoló olaj az érzékeny bőr mindennapos ápolószere, védelmező ápolás hideg időben regeneráló ápolást nyújt. Különösen alkalmas a ráncosodásra hajlamos területek ápolására, mint pl. szemkörnyék, száj, nyak és dekoltázs területe.

Ár: 4499 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

natasa

2016. január 10.

Nagyon jó kis arcolaj. A szárazabb részeket táplálja, hidratálja. Olaj, mégsem marad utána fénylő, zsíros a bőr. Persze azért figyelni kell az adagolásra, kevés is elég belőle. Bár nem ez a feladata, de a kiszáradt kezeket is nagyon szépen rendbe tudja tenni. Egyszerű kis olaj, de tényleg jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 10.

_ca_

2015. március 20.

Ő egy többfunkciós termék, ajánlják szemfesték eltávolítására is. Erre is nagyon bevált, és az ápoló hatásával is elégedett vagyok. Azt is el kell mondani róla, hogy ez a mennyiség végtelen időkig elég lesz, még akkor is, ha mindkét célra ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 20.

Gabriella92

2012. augusztus 4.

Nagyon szeretem használni, könnyű, és finom illata van. Elsősorban nagyon érzékeny bőrűeknek ajánlják, én azért használom mert a különböző pattanás elleni készítmények szárítják az arcom. Mivel olajról van szó, lefekvés előtt felkenek egy kis mennyiséget, reggelre bőven beszívódik ás puha lesz a bőröm :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 4.

Emolliensek: Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil