Best of Beauty 2019

Weleda

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Wellbe-n 1090 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancsi78, Módosítva: 2012. január 12.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Wellbe, 1090 Ft

A fogkrém növényi kivonatai és az értékes iszapsav-tisztító ereje eltávolítja a lepedéket és hatékonyan véd a fogszuvasodással szemben. Körömvirág kivonata védelmet nyújt a gyulladásokkal szemben. Semmilyen olyan anyagot nem tartalmaz, ami a kisgyerekek szervezete számára terhelő lenne, abban az esetben sem, ha lenyelnék a fogkrémet. Nem tartalmaz fluoridot.

Ár: 1090 Ft , Eladó: Wellbe
Fizetés: Online bankkártyás fizetés, átutalás, utánvételes fizetés, Szállítás:DPD futárszolgálattal, DPD csomagpontra
lucisunderground

2019. május 23.

Sokáig elég,bár csak kislányom használja,azért mert olyan szépek az összetevői, hogy merek belőle adni neki!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 23.

Gigi81

2018. február 13.

Gyógynövény ízű, nagyon jó összetevőkkel, rendkívül gazdaságos, kisfiam szívesen használja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 13.

karaibrahimgil

2017. február 16.

Örültem, hogy találtam egy természetes fogkrémet, amit az egyéves kislányom használhat. Nem volt olcsó, de elég belőle kis mennyiség is. Sajnos a gyerkőc valamiért nem szereti - nem tudom, a fogzás vagy az íze miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.

pamaty

2016. január 11.

Mar lassan hat eve, az elso fogak megjelenese ota csak ezzel mostuk a kisfiam fogat.
Nagyon draga, de sokaig eleg, es megnyugtato erzes, hogy ha le is nyeli, akkor sem lesz semmi baja tole.
Most, hogy mar kezdenek kihullani a tejfogak, gondolkodunk azon, hogy a felnott verziora kene valtani...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 11.

0808

2015. december 30.

Kislányom első fogkréme volt. Az összetétel miatt választottam neki így nem kellett aggódnom akkor sem ha lenyelte és az elején csak ezt csinálta. No fluorid és ez lényeges volt a döntésemnél. Évekig ezt használtuk, nem panaszkodott rá, és én sem:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 30.

Emci

Korcsoport: < 18
2015. december 26.

Gatyi...........................hiába kiváló az összetevői, szar, ratyi az egész!A legnagyobb gondom vele, hogy szétfolyik a számban, mert nem habzik (BÁRMENNYIT NYOMOK KI A FOGKEFÉMRE!!)Olyan műérzete van az egész fogkrémnek, ha a számban van, olyan mintha műanyag lenne az egész!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2015. december 26.

ancsi79

2013. május 10.

Nincs benne semmi méreg, így a gyermek bátran fogyaszthatja reggel-este immár 1,5 éve:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 10.

F. Anikó

2012. szeptember 6.

Én is ezt választottam első fogkrémnek a kisfiamnak. Az ára tényleg nem kevés, de mivel csak pici kell belőle, így sokáig elég. Nagyon klassz összetevői vannak, szerintem ez a legfontosabb-az én csemetém is szereti megenni a fogrémet:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 6.

eda

2012. augusztus 27.

Néhány napja vásároltam ezt a fogkrémet a kisfiamnak, ez az első fogkrémje. Irtó drága, de mivel csak nagyon pici kell belőle, sokáig elég lesz. Az árát azért megérte, mert nincs benne sok káros anyag, mint más hasonló termékekben. Az ízét szereti, remélem a tejfogainak megfelelő védelmet ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 27.

Krikri

2012. július 25.

Kisfiamnak ezt használjuk már jó ideje. Nagyon szépek az összetevői, szereti az ízét és remélhetőleg megóvja a kis tejfogait.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 25.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract

Az eszkulin a közönséges vadgesztenyefa leveléből és kérgéből nyert glikozid. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tonizáló hatású összetevő, az ewg.org szerint pedig UV-sugárzást elnyelő tulajdonsággal is bír. Paula Begoun szerint viszont toxikus hatása lehet a bőrre, ezért nem javasolja az alkalmazását.