Well Done

Ár:   300 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   72 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Chi-Annie, Módosítva: 2016. február 10.

Kiszerelés:   72 db
Lelőhely:   eurós boltok
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Chi-Annie

2016. január 28.

Ha törlőkendőt szeretnék venni, ez az abszolút kedvencem, amit mindig keresek a boltokban. Ennek az az oka, hogy szuper csomagolása, egyszerre, csak egy kendőt húzunk ki, majd ezután alaposan visszazárhatjuk a csomagolást és nem fog kiszáradni. Pont megfelelően nedvesek a kendők, és a vastagságuk is pont ideális. Nem irritatív, én pl. arca (sminkeltörlésre) is használom, persze nem ez lenne az eredeti célja. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 28.