Wella

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Emily, Módosítva: 2013. június 15.

Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes
Kategória:   Hajápolók

laracroft

2016. július 17.

A Revlon NutriColor Creme 1002-esének kerestem kicsit olcsóbb alternatíváját, de nem jött be. Árban alig kevesebb, tudásban meg sem közelíti azt. Nem színez eléggé, akkor hamvasít csak, ha csepegtetek bele egy kis Kallos Florillumot. Nem hidratál eléggé, legalábbis nekem nagyon kevés. Nem fogom újravenni, maradok a Revlonnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 17.

Emily

2013. június 3.

A samponjával együtt vetettem be mint a nehéztüzérséget. Egy hajmosás után képes sárgulni a festett szőke hajam. Ez a balzsam tetszik, kellemes fogása van, nem száraz, és egészséges a hajam tőle. A kifésülhetőségre a használata után nem tudok mit mondani, mert a leghosszabb részen is csak 10 cm. a hajam :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 3.