Wella

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Panda, Módosítva: 2012. március 2.

Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes
Kategória:   Hajformázók

A simítóvassal történő formázás során intenzíven védi a hajat a hő káros hatásaitól, és megkönnyíti az egyenesítést. Selymes fényt, erős tartást ad a frizurának, és megakadályozza a visszagöndörödését.

Kiszerelés: 200 ml

szzsuzsa0822

2015. október 25.

Kicsit borsos az ára, de megéri. Én már csak az új kiszerelésére bukkantam rá évekkel ezelőtt fodrászkellékesnél, gondolom összetevők nem változtak benne, csak a külső. Összességében jó kis hővédő, simító spray. Az avonosat cseréltem le erre, végül ezt is lecseréltem, mert találtam jobbat. Hajmosás után, vizes hajra fújtam, utána szárítottam + vasaltam, szép egyenes lett tőle a göndör hajam és nem is ugrott vissza a párás levegőtől. Viszont vigyázni kell vele, mert ha túl sokat fújsz a hajadra, lelapul és borzasztóan ragacsos lesz tőle.Csak okosan!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 25.

zmbanett

2013. május 28.

pár évig használtam, de elég durván felkúszott az ára. szerettem, de találtam ár-érték arányban jobbat. amúgy semmi más kifogásolni valóm nincs vele kapcsolatban, tényleg jó cucc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 28.

Anahita

2013. április 26.

A használatával nem szálkásodott a hajam, szép, sima felületet adott. Nagyon szerettem a "most jövök a fodrásztól" illatát, de ennyi pénzt nem ér meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 26.

szuperninaa

2013. január 21.

Egy könnyű spray, finom illattal, nagyjából ennyi, se több se kevesebb.
A vasaló hőjétől biztosan nem védi meg a hajat.
3,5 pontra jóindulattal megkapja a 4 csillagot, hiszel Wella.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 21.

Egy könnyű spray, finom illattal, nagyjából ennyi, se több se kevesebb.
A vasaló hőjétől biztosan nem védi meg a hajat.
3,5 pontra jóindulattal megkapja a 4 csillagot, hiszel Wella.

guccigirl

2012. április 25.

Nem szeretek egy terméket sem lepontozni, de ezzel kapcsolatban vannak fenntartásaim. Az egyik az, hogy alkoholt tartalmaz, ami köztudottan szárít. A haját az vasalja normális esetben, akinek egyébként göndör/hullámos. A göndör/hullámos haj pedig eleve szárazabb. Szerintem nincs szüksége további szárításra. A visszagöndörödést nekem nem akadályozta meg, a párától vattacukor lett a hajam. A védelemről nem tudok nyilatkozni, 170-200 fok ellen semmi nem véd szerintem (egyébként ha befújja az ember a tincseit, és rávasal, akkor ijesztően gőzölög - a nedves haj vasalása meg ugye még károsabb...). Már csak ritkán vasalom a hajamat, de olyankor sem ezt használom, vannak más, olcsóbb, de jó márkák fodrászkellékesnél is (pl.: carin, lisap, subrina). Összességében nem mondom, hogy egy teljesen rossz termék, de szerintem túl van kicsit lihegve (és árazva is).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 25.

Juliee

2012. április 24.

Bár mostanában nem vasalom a hajam, régebben napi szinten vasalgattam, göndörítettem, és egyáltalán nem volt töredezett a hajvégem! Nagyon jó termék, nem lesz tőle ragacsos a haj, sőt, puha és friss lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 24.

rebus

2012. március 23.

nekem a fodrászom szokta ezt használni rajtam és nagyon megszerettem :) jó az illata és tényleg tartósan egyenes marad a hajam! az ára azonban nem túl baráti, ezért kap csak 4 csillagot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 23.

Orsy

2012. március 3.

Én a fodrászomnál ismertem meg ezt a terméket és imádom. A legjobb hővédő amit valaha próbáltam, nemis vennék mást már,annak kellenére,hogy valóban nem tartozik az olcsó kategóriába. De szerintem megéri beruházni rá, olyan szép fényes,fincsi illatú és sima tőle még az én sprőd fénytelen loboncom is,és a simaság nálam kitart a következő hajmosásig. Bár mostanság nagyon ritkán vasalom a hajam,de ha vasalom,csak ezzel teszem,nekem bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 3.

blani

2012. március 2.

Én imádtam, szép fényes és egyenes volt tőle a hajam, az illata is nagyon jó. Egyedül az ára miatt nem vásároltam újra, nekem kicsit borsos...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 2.

Panda

2012. február 21.

Eddig a legjobb amit próbáltam, kellemes illata van és jelentősen több ideig akadályozza a visszagöndörödést, mint a többi társa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 21.