Wella

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wwecmpunk, Módosítva: 2014. május 3.

Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes
Kategória:   Hajápolók

cintia995

2015. január 19.

Ilyen egy semmittelen hajpakolást :D
Ahogy wwecmpunk is irta, egy kallos hajpakolás is bőven tud ennyit. Nekem a szagával nem volt bajom, az állaga elég hig, a hatása: mintha nem is használtam volna. Nem mintha nekem szükségem lenne nagy helyreállitásra. Szerintem aki csak egy alap hajpakolást keres, az se ezt válassza. Adok neki egy 2-est mert végülis ártani nem ártott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 19.

Ilyen egy semmittelen hajpakolást :D

wwecmpunk

2014. augusztus 3.

Egy normál hajpakolás, semmi extra. A hajamnak egyáltalán nem ártott, de csodát sem tett vele.
Számomra az illata kifejezetten büdös, illetve az ára baromi drága a maga 1200-1300 forintjával, 200 ml-ért.
Ennyit a Kallos hajpakolások is tudnak, amik max. 600 forintba kerülnek és 1 litert kapunk a pénzünkért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 3.

merka

2014. május 14.

Nekem bevált, 900 Ft-ért vettem akciósan. Borzasztó állapotban van a hajam, minden hajszál kétfelé van törve, szénakazal az egész, de ez valamennyit javít rajta, előtte persze jó sok balzsammal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 14.