Wella

Ár:   2430 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: Gyalogkakukk, Módosítva: 2018. október 25.

Kategória:   Samponok

Hűsíti és energizálja a fejbőrt, így a haj felfrissül és élettel teli lesz.

Gyalogkakukk

2018. október 26.

Kellemes vele a hajmosás. Finom illat és olyan állagú hab, amitől szinte élménnyé alakul a procedúra. Kevés is elég belőle, így szerintem sokáig kitart. Könnyű kiöblíteni és szinte nyikorgós érzetet hagy maga után.
Olyan tisztító sampon után kutattam, ami mérsékli a zsírosodását és némi fényt, rugalmasságot kölcsönöz a tincseknek. Hosszas keresgélés után azért esett erre a választásom, mivel az imént felsorolt kritériumokat elvileg teljesíti, továbbá hajnövekedés serkentő hatásról írtak bizonyos oldalakon. Ezzel engem meg lehetett venni, így be is szereztem.
Néhány használat után az alábbiakról tudok beszámolni:
- a zsírosodáson idáig semmit sem javított, sőt...
- semmivel sem fényesebb, mint eddig. Nálam ez azt jelenti, hogy ugyanolyan matt :(
- a végek továbbra is szárazak, nem lettek rugalmasabbak.
Ezt a terméket sem fogom újra megvásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 26.

Néhány használat után az alábbiakról tudok beszámolni:
- a zsírosodáson idáig semmit sem javított, sőt...
- a végek továbbra is szárazak, nem lettek rugalmasabbak.
Ezt a terméket sem fogom újra megvásárolni.