Wella

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ina15, Módosítva: 2013. május 5.

Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Kiszerelés: 250 ml

winnie

2013. október 21.

Ez a Wella egyik legtökéletesebb, csúcsminőségű terméke. Szuper, sőt annál is jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 21.

Ina15

2013. április 26.

A legjobb hajsampon dauerol és száraz hajra! Annyira hidratálja a hajat, hogy el se hiszi az ember. :) Nekem tökéletes volt, és amit elvártam tőle, azt simán teljesítette. Ajánlom mindenkinek, akinek száraz, dauerolt a haja, vagy göndör. :) Nekem egy eladó ajánlotta, aki mester fodrász is egyben és azt igérte, hogy szeretni fogom, és ez így is volt. :) Örülök, hogy megvettem akkor és BÁRMIKOR megvenném újra és nem kizárt, hogy veszek is. Az ára: 5000- 6500Ft-ig terjed! :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 26.