Wella

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szuperninaa, Módosítva: 2013. június 19.

Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

30W típus: 4416

• Szalon és otthoni használatra egyaránt ajánlott.
  • Kerámia lapos, lekerekített szélű, szupersima felületű. Szuper gyors felmelegedés 30mp alatt!
  • Professzionális, körbe forgatható zsinór 2,8m
  • Teljesítményfelvétel: 30 Watt

keshudioo

2016. július 13.

7 vagy 8 éve elküldtem anyut hajvasalót venni, akinek ezt ajánlották a fodrász boltban. Mai napig emlékszem, hogy baromira mérges voltam, mert baba rózsaszínt hozott, ugyanis nem volt más. Hamar megbékéltem, mert kiderült, hogy baromi jó hajvasaló. Életemben többel is találkoztam, itt-ott vendégségben, barátoktól kölcsönvéve, vagy éppen a másodhasználatra vásárolt 5-6 ezer ft-os Remingtont is szoktam használni, de egynek sem volt ennyire sima a felülete, mint ennek. Nem törte vagy tépte a hajamat, effektíven egyenesített, és még göndöríteni is ezzel szoktam. Sajnos 8 év után kontakthibás lett a kapcsolója, így vásárolnom kellett egy másikat, de ugyanilyet már nem lehet kapni. :( Ma vettem egy másikat nem kis összegért, kíváncsi leszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 13.

kbeata87

2013. szeptember 25.

A második hajvasalóm volt, ezt használva tapasztaltam a különbséget! Most is működik, tökéletes, kb 8 éves, de kellett még egy, mert sokat utazom, vettem ettől a márkától az Advanced simítót, a legnépszerűbb szalonban ajánlották és ott is azt használják, a tartós egyenesítésemet is azzal csinálták. Én is csak ajánlani tudom, sokkal jobb, mint a legjobb r betűs :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 25.

Mossyka

2013. március 24.

Talán 4-5 éve vettem 7 ezer forintért. Soha nem törte a hajamat, gyorsan felmelegedett és egy húzással egyenes hajat varázsolt. Sajnos egy éve tönkrement a csatlakozójánál, de ameddig működött nagyon hűségesen szolgált. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 24.

Roni27

2013. március 24.

Ilyenem van évek óta és nagyon szeretem!!! Sajnos nem túl előnyös, hogy hosszú a zsinórja, mert szállításnál megtörhet, én sokat utazom és nálam ezt történt, már háromszor javíttattam emiatt. Hullámokat is szépeket csinál valóban!
Vennék egy újat, de nem találok! Valaki esetleg tudna segíteni ebben? szuperninaa?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 24.

szuperninaa

2013. március 7.

Csillagos ötös! :-) Gyönyörű szép hullámokat csinál! :-)) 8 éve használom a vendégeim haját vasalom illetve hullámosítom vele, és még mindig semmi baja. Nagy előnye a hosszú zsinórja. Bekapcsolás után szinte azonnal lehet használni mert nagyon gyorsan felmelegszik. A lapja vékony és sima felületű, ezáltal nem töri meg a hajat, kiválóan használható kreatív formázáshoz! :-))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 7.