Wella

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lixia168, Módosítva: 2014. január 29.

Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes
Kategória:   Hajformázók

Erős, rugalmas tartást ad a hajnak és véd az UV sugárzás ellen.

juhaszregina

2014. november 27.

Körülbelül 2 hete használom. Annyira nem vagyok rossz véleménnyel róla, mint az előttem szólók, de a 2. nap végére úgy lelapul tőle a hajam, hogy már semmit nem tudok kezdeni vele. 3. nap mosni kell, hogy álljon is valahogy. Csalódtam benne. Korábban használtam Wella göndörítő habot, akkor éppen dauerolt volt a hajam és azzal nagyon elégedett voltam. De ez...ok hogy 1.5 napig jól áll, tényleg ad neki volument, de utána tragikusan nézek ki a lelapult, elnehezült hajammal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 27.

Barack

2014. augusztus 26.

Sokáig használtam a régi dúsítós wella hajhabot, és nagyon elégedett voltam vele, nem ragadt, dúsított, nem szárított. Majd kb. 2 éve változtattak az összetevőin. Azóta használhatatlan számomra mindegyik wella hajhab. Összeragasztják a hajam, elnehezítik. Még csak nem is emlékeztetnek a régire. Kár érte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 26.

jud678

2014. május 26.

ragad, elnehezül tőle a haj. olyan, mintha lakk lenne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 26.

ragad, elnehezül tőle a haj. olyan, mintha lakk lenne.

lixia168

2014. január 21.

Sok wella termeket hasznaltam/hasznalok de erre nincsenek szavak.Rossmannban vettem 800-900Ft-ert. Nedves hajra felvittem,megszaritottam es utana sokkoltam csak le igazan.A hajam teljesen osszeragadt,szaraz lett.Dusito hatasa nulla.Nagyon banom mar hogy megvettem.Oszinten nem ajanlom senkinek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 21.