Wella

Ár:   1900 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Pampilla, Módosítva: 2015. június 16.

Ár:   1900 Ft
Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes
Kategória:   Hajfestékek

Hosszantartó élénk szín, tökéletes őszhajfedés egy intenzív vörös hajszínért.

carolinett33

2016. február 22.

én is a cseresznye színűt próbáltam, nagyon szép színű lett a hajam, 1-2 csíkban nem fogta be, de mondjuk, hogy ez az én hibám. első mosás után már viszont a szokásos igénytelen festett vörös kinézete van, eltűnt a szép sötét teltsége, narancsos lett. a hajszínkrém semmit nem ér szerintem. 4-et megadom azért, mert elég élénk maradt a színe 2-3 hét múlva is. ha vörös akarnék maradni, lehet, hogy megvenném még, frissen nagyon jól nézett ki, és hosszabb távon jobban ráépül a festék gondolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 22.

Kingácska0807

2015. november 6.

Egyszerűen csodás.Cseresznyevöröst próbáltam. Gyönyörű fedés, intenzív, ragyogó szín.Simán megéri az árát. Mindenhol egységes színt kaptam. Csillagos ötös.

UPDATE: Sajnos szörnyen hamar elillant a rajongásom iránta.. Ahhoz képest,hogy ammóniatartalmú festékről van szó, nagyon hamar kikopott a hajamból. Próbáltam szeretni,de ilyen áron, nem ezt a minőséget várná az ember lánya..2 csillag marad,mert az árnyalat szép volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 6.

Ygritte

2015. augusztus 11.

66/46-os cseresznye vörös árnyalatot használom.Tartóssága elképesztő!!Már bőven 3hónapja festettem és még mindig vörös.A hajszínkrém a 15.napon elképesztő a 30.napon pedig olyan volt a hajam mintha 1 hete festettem volna.Megéri,egyedül az ammóniával nem vagyok kibékülve:/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 11.

Pampilla

2015. június 10.

Csak a Blond Specials-t találtam meg itt,úgyhogy most felraktam a vörös változatát is.
Most lettem kész a hajfestéssel és nagyon meg vagyok vele elégedve.
Persze vörös szín lévén a tartósságáról még nem tudok beszámolni,azt majd később.
Nekem általában hamar kopik,talán mert gyakran mosok hajat.
De az nagyon ötletes,hogy van benne egy plusz tasak,amit majd a hajfestéstől számított 15-ik napon kell felkenni,és az elvileg felújítja a színt.
Továbbá még egy ragyogásfokozó balzsam,amit a 30-ik napon kell bevetni.
Na majd meglátjuk,idáig nálam csillagos ötös!
Könnyű felvinni,és egy doboz elég lett a hátközépig érő hajamra
. Egyedül talán az nem tetszik benne,hogy túl van illatosítva,picit hányingerkeltő,de mire megszáradt a hajam,már elszállt az a szag,úgyhogy nem vonok le érte csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 10.

Most lettem kész a hajfestéssel és nagyon meg vagyok vele elégedve.
Nekem általában hamar kopik,talán mert gyakran mosok hajat.
Továbbá még egy ragyogásfokozó balzsam,amit a 30-ik napon kell bevetni.
Na majd meglátjuk,idáig nálam csillagos ötös!
Könnyű felvinni,és egy doboz elég lett a hátközépig érő hajamra