Wellness&Beauty

Ár:   600 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: DianaS, Módosítva: 2016. április 4.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szappanok

AnnaAnyaralu

2018. január 2.

Kiarusitason vettem meg 299 ft-ert. Ha tudtam volna amit most....! Nagyon szuper kis termek, igaz szappan, de en meg arcmosasra is hasznalom. Isteni illata van, nem szarit. Csomagolasa is nagyon szuper. Szerintem sokan el mennek a W&B termekek mellett, mostantol venni fogom a marka tobbi termekeit es ki probalok amennyit csak lehet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 2.