Wellness Szappan

Ár:   2390 Ft   Kategória:   Arcápolók
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kbrigitta96, Módosítva: 2021. november 3.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Arcápolók
Bőrtípus:   Normál

Az agyagos arcmaszk rózsaszín agyagja és kecsketejpora miatt igazi felfrissülést ígér a bőrnek, miközben hatékonyan normalizálja a bőröd PH értékét és segít megszüntetni a száraz, irritált jellegét. Az arcpakolásba kevert csipkebogyó őrlemény méregteleníteni a bőrt, hatékonyan megújítja a bőrfelszínt, a kecsketejpor pedig felpuhítja és hidratálja azt. Az agyagos arcmaszk természetes összetevőinek hála vitalitással tölti fel az arcbőrt.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)