Wellstar

Ár:   18 900 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: homoki64, Módosítva: 2016. január 7.

Ár:   18 900 Ft
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

MST-Multi Synchron Technologie™ - A bimolekuláris hyaluronsavból készült szérum, az iontoforézis, és a mikrovibráció által az új szemránckezelő intenzíven, mégis természetesen és kíméletesen tisztítja, ápolja feszesíti az érzékeny szem körüli bőrterületet. Hatásos a szem körüli mimikai ráncok és a szem alatti karikák eltüntetésére. Gyorsabb, tartósabb, egyszerűen nagyszerű használat, azonnal látható eredmény!

homoki64

2015. december 26.

Ez a krém azért fantasztikus , mert a tubus végén van egy kis görgő , ami egy elemmel müködik és amikor használjuk a görgő maszirozva juttatja be a szem köré a krèmet , nincs fölösleges haszmálat , amit a kezünkre juttatunk. Használom a Wellstarnak minden termékét: BYAS BIONIC YOUTH ACTIVATING SYSTEM-t - Purifying Detox Xerum
-Rejuvenation Supreme Serum
-Day Creme Ultimátumot Smoothing Algae Formula
-Night Creme Intenek Repair Algae Formula
-MST EYE LIFTER
-Bionic Liter készüléket
Minden termék maga a csoda, első alkalom után látványos a kezelés! Igaz,hogy nem minden héten használnom, mert nincs mindig kedvem , de mindenki mondja,hogy gyönyörű az arcom, annak ellenére,hogy 50 -én túl vagyok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 26.

-Rejuvenation Supreme Serum
-Day Creme Ultimátumot Smoothing Algae Formula