wet n wild

Ár:   $2.99   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Irisz120, Módosítva: 2016. május 27.

Ár:   $2.99
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Ecsetek

KlaudiaZs

2019. január 2.

A kedvenc pirosító ecsetem, nem túl tömött, a fej mérete/formája miatt pont megfelelő területen tudom felvinni a pirosítót pár ecsetvonással. Se nem nagy, se nem kicsi, a legjobb. Hónapok óta csak ezt használom, a mosást is bírja. Eddig bármelyik pirosítómat szépen felvitte, még azt is, amit más ecset kissé foltosan vitt fel. Nagyon megéri az egyébként is olcsó árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 2.