wet n wild

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: KisTigris, Módosítva: 2022. május 3.

Természetes szemsmink készíthető vele. Könnyen szétkenhetők, könnyen kombinálható árnyalatn,  nappali és esti sminkhez

3 változatban kapható

tátombák

2023. január 25.

A Walking on eggshells változat az enyém, meleg barna színek vannak benne, ebből 2 matt, 2 csillogó és 1 highlight szín. Annyira jól kihasználható a paletta a mindennapokban, hogy az utóbbi 1 hónapban nem is nyúltam másikhoz, pedig azért van itthon miből válogatni... :) Egy sima Essence alappal használom, így gond nélkül kibírja a napot. Szívfájdalmam, hogy a legvilágosabb barna szín nem elég élénk önmagában, és már most látom, hogy az fog leghamrabb elfogyni. A matt színeket ecsettel használom, a csillámosokat applikátorral tudom a legjobban felvinni, nem tapasztaltam porzást egyik esetben sem. A paletta maga nagyon kis neszeszerbarát, szeretem benne, hogy teljesen vízszintig lenyitható a teteje.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 25.

KisTigris

2022. április 23.

Notinon 3 árnyalat kapható, (Petalette-rózsaszínes, Walking On Eggshells-tojáshéj szín, Camo-flaunt-barnás nude szín) nekwm a rózsaszín van meg, annak az összetételét raktam ki.
Ez valami hűha. Bársonyos tapintású és nagyon pigmentállt 1.000 forintért. Hogy miiii? 😲
Lehet hogy porol, nem figyeltem, csak simiztem a pihepuha pan-eket, aztán meg alig tudtam lemosni.
Imádom paletta! 💖💜

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 23.

Imádom paletta! 💖💜