White Agafia

Ár:   €2   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Panni21, Módosítva: 2018. szeptember 14.

Ár:   €2
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hajápolók

Szibériai cédrusmag olaj, bojtorján olaj és bio ezüst ion tartalmával segít helyreállítani a száraz, gyenge hajat. Minden összetevője Oroszország területéről származik.

• A vadon termő szibériai cédrusmagból nyert olaj erősíti, élettel tölti meg és fényessé teszi a hajat. Magas E-, F- és B-vitamin tartalmának köszönhetően intenzív táplálást nyújt.
  • A bojtorjánolaj erősíti a hajhagymákat és segít megelőzni a hajhullást.
  • Ezüst ion tartalma pedig tükörfényes ragyogást biztosít.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Panni21

2018. szeptember 14.

Nagyon szeretem a márka hajápolóit, minden nyáron, ha kint járok Oroszországban, hozok haza is ezt-azt, mivel nagyon jó áron kapható. Idén két tégelyes hajpakolást vettem, bojtorján olajosat ill cédrusost, de egyelőre még csak ezt az utóbbit próbáltam.
Az illata érdekes, nekem valamiért a fogorvosi rendelőt juttatja eszembe, de nem kellemetlen, csak fura. Nem tartós, mindössze öblítésig marad meg.
Számomra jobbnak bizonyult, mint a legtöbb drogériás hajpakolás, gyönyörűen ki tudom bontani a hajam már az öblítést megelőzően, szárítás után pedig nagyon puha és fényes a végeredmény. Körülbelül egy hónapja használom a derékig érő hajamra,de még alig hiányzik a tégelyből.
Az állaga kicsit folyósabb, nem olyan vajszerű, mint sok más pakolásnak, így könnyebben el tudom oszlatni a hajam hosszán. Tehát leginkább olyan, mint egy extra tápláló hajbalzsam. Jelenleg a Natura Siberica Estonia samponjával használom, vele működik együtt a legjobban.
Amint lesz rá lehetőségem, egész biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

Amint lesz rá lehetőségem, egész biztosan újraveszem.