White Witch

Ár:   6600 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online, külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nancika, Módosítva: 2016. november 25.

Lelőhely:   online, külföld
Kategória:   Hidratáló krémek

Lágy és könnyű anti-aging bőrápoló, fügekaktusz magolajban gazdag, minden bőrtípusra alkalmas. Egyszerű, kókuszolaj alapú formulája extra adag antioxidánsokkal látja el a bőrt, amelyre a bőrnek azért van szüksége, hogy ellensúlyozza a sejtváltozást és visszatartsa a bőröregedési folyamatokat.

• Illat: enyhe kókusz jegyek
  • Textúra: sima, olvadó balzsam