White Witch

Ár:   5600 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online, külföld   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nancika, Módosítva: 2016. november 25.

Lelőhely:   online, külföld
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A gazdag, zöld növényi maszk minden bőrtípusra alkalmas. Ez az egyedülálló, hínár alapú készítmény mélyen táplálja a bőrt és fiatalosabb kinézetűvé varázsolja. A hínár a hialuronsav legjobb forrása, amely alapvető fontosságú a bőr feszesen tartásához. Támogatja a bőr szerkezetét és megelőzi a ráncok és más öregedési jelek kialakulását.

• Illat: tengeri és menta jegyek
  • Textúra: finom, sűrű por
  • Hatás: tiszta, szép, kiegyensúlyozott bőr

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract