Wibo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kimiszandy, Módosítva: 2013. december 16.

Lelőhely:   Rossmann

SoosAndi

2016. december 18.

A tartóssága borzalom ha nem fixálom. Egyebként kellemes textúrája van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 18.

A tartóssága borzalom ha nem fixálom. Egyebként kellemes textúrája van.

252n

2016. december 18.

Nagyon sokat használok tust. Szinte nap, mint nap. Nekem ez teljesen bevált. Nagyon sokszor újra vettem már. Árban is korrekt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 18.

Jelizz

2015. június 28.

imádom *-* szép a színe és jól használható, picit a tartóságát megkérdőjelezném..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 28.

viszhal

2014. november 13.

Kézügyességemet és az árát figyelembe véve nem számítottam rá, hogy ilyen könnyen megy majd a használata. Sajna elég nehez mosható le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 13.

bogcsilike

2014. május 10.

jóóóóóó!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 10.

jóóóóóó!

Adrienn08

2014. április 8.

Pár napja vettem, 600 Ft volt és rögtön ki is kellett próbálnom.:-) Nekem gyorsan szárad, az ecset is tökéletes és elég tartós is. Szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 8.

svajda.petra

2014. március 2.

Rossmannban vettem pár hónapja kb 700 Ft-ért. Sose volt még ilyen rossz tusom.. Pedig van rengeteg az összes színből :) Ennek az ecsete pocsék.. Az állaga sem a legjobb, rettenetesen lassan szárad a tartósságáról nem is mondok semmit... Nagyon bánom, hogy erre pénzt adtam :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 2.

sabrirory

2013. december 16.

Én múltkor Rossmannban vettem 350Ft volt. Nekem tetszik a festék minősége, csak az ecsete nem, de azt megoldottam másképp :) Ahhoz képest,hogy milyen olcsó, szerintem egész korrekt kis tus. Viszonylag tartós, csak kicsit nehezen szárad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 16.

kimiszandy

2013. december 10.

Még 1-2 évvel ezelőtt egy "kínai" vegyesboltban leltem rá. Ami megtetszett benne egyből, az az állaga valamint az ecsete. Nagyon sokáig keresgéltem a tusok között, de egyiknek sem volt valami bizalomgerjesztő az ecsete. Ennek igen. Mindezek mellett rettentő olcsón tudtam hozzájutni (nem emlékszem pontosan, de 700 Ft SEM volt). Sajnos azóta eltűnt abból az üzletből, és máshol se találtam rá. De nem adom fel. :) Nekem bevált - a tartóssága is jó ennyiért -, nem szeretnék megint új típust keresni... :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 10.