Wiener Kosmetikum

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   kozmetikák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Andaba, Módosítva: 2011. november 18.

Lelőhely:   kozmetikák, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A nehezen oldható szennyeződések és MAKE-UP maradványok kezelésére alkalmas. A száraz, érett bőrön alkalmazva hidratálja és megóvja annak további kiszáradását. A fehérmályva nyugtató és gyulladáscsökkentő hatású, a citromfű a sejtfalakat építi és táplálja. Fő összetevői: méhpempő, citromfű, olívaolaj, nyír kivonat, fehérmályva, avokádó olaj.

Kiszerelés: 200 ml