Wild Ferns

Ár:   18 550 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Vedd meg online a Manuka store-n 12.573Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: VandaJuhasz, Módosítva: 2018. január 10.

Ár:   18 550 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Vedd meg online: Manuka store, 12.573Ft

Ez az elsőrendű 80+ Manuka mézet tartalmazó krém antioxidánsokkal, fehérjékkel, vitaminokkal és ásványi anyagokkal van tele, amelyek segítenek a bőr gyógyításában és kitisztítják a baktériumokat a pórusokból. Az antioxidánsokban gazdag zöld tea és hársfa kivonat megnyugtatja az irritált bőrt, míg a bergamott és cédrus levél olaj segít a zsírtermelés szabályozásában és a pattanások gyógyulásában. A tápláló méhpempő puhítja, rugalmassá teszi és hidratálja a bőrt, a mindennapi komfortérzetért.

Ár: 12.573Ft , Eladó: Manuka store
Páratlan kozmetikumok rendkívüli embereknek

SzebeniZsofi

2019. november 28.

Imádom az illatát! Nem zsíros, nem fénylik az arcom. Kellemesen hidratál. Mindenkinek meleg szívvel ajánlom. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 28.