Wild Ferns

Ár:   18 000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online a Manuka store-n 17.780Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: VandaJuhasz, Módosítva: 2018. január 2.

Ár:   18 000 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online: Manuka store, 17.780Ft

A szérum a méh mérgének jótékony hatásait biztosítja, és a bőr mélyebb rétegeit értékes tápanyagokkal látja el. A méhméreg segít a bőr természetes tevékenységének fokozásában, serkentve a vérkeringést, illetve a kollagén és elasztin termelését. Ha a bőrnek szüksége van egy gyors fiatalító kúrára, ez a koncentrátum gondoskodik róla, hogy az összes lényeges anyaggal feltöltse, ami szükséges az extra vitalitás és ragyogás érdekében.

Ár: 17.780Ft , Eladó: Manuka store
Páratlan kozmetikumok rendkívüli embereknek

Estercita55

2020. február 20.

Fantasztikus termék! Minden 50+ korú nőnek ajánlom, persze ha csak nincs méhméreg allergiája! Nagyon látványos eredményt produkál az arcon rövid idő alatt! A kellemes illata, állaga csak plusz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 20.

Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract

Méhméreg, melyet a háziméhekből nyernek. A méhméreg fő alkotóeleme egy 26 aminosavból álló peptid, a melittin, mely bizonyítottan antibakteriális és antimikrobiális hatással rendelkezik. (A meltin aránya a méhméregben elérheti akár az 52%-ot is). Ezen kívül tartalmaz olyan anyagokat, amelyek gyulladást okoznak (pl. apamin, PLA2), ugyanakkor olyan anyagokat is, amelyek gyulladásgátló hatással bírnak (pl. adolapin). A kutatások szerint bőrön alkalmazva a méreg előnyös (gyulladásgátló) tulajdonságai érvényesülnek. Egy friss, 2014-es kutatás szerint a méhméreg bőrön alkalmazva hatékony fájdalomcsillapító, illetve képes enyhíteni az izmok feszülését, csökkentve ezzel a ráncok megjelenését.