Wilkinson

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: darcy, Módosítva: 2014. október 27.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Vérzéscsillapító hatású (timsó) stift.

darcy

2014. december 28.

Az a havi 1-2 pattanás, melyeknek rendszeres elszenvedője vagyok, az esetek 90%-ában reggelre "érik be". Tudom, hogy pattanást eleve nem nyomkodunk, de egy feszülő, fájó dudorral a képemen semmi esetre sem vagyok hajlandó dolgozni menni. Csakhogy ilyenkor meg jön a másik probléma, hogy a pattanás helye sokáig nedvedzik, amire pedig képtelenség sminkelni.
Ez sokáig megoldhatatlan problémának tűnt, amikor is eszembe jutott apukám, aki gyerekkoromban, ha megvágta magát borotválkozás közben, mindig valami "sórudat" használt a vérzés elállítására. Ez abszolút használható megoldásnak látszott, csak abban nem voltam biztos, hogy létezik-e még ilyen timsó rúd? Rövid keresgélés után a DM-ben akadtam rá erre, és 100%-ig beváltotta a hozzá fűzött reményeimet.
A stiftet csak be kell picit vizezni, és rányomni a sebre. Néha csíp egy kicsit, de általában semmit sem lehet érezni. Kb. fél percig elég a pattanás helyén tartani, és utána gyakorlatilag rögtön lehet rá sminkelni. (Nyilván ilyenkor egy erősebb fedésű korrektor nem árt, de átázni biztosan nem fog.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 28.