Wilkinson

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet feltöltötte: Csilluska, Módosítva: 2013. április 16.

Kategória:   Egyéb

3 az 1-ben borotva cserélhető pengékkel, amely előkészít, borotvál és hidratál egyetlen lépésben - csak adj hozzá vizet!

Aloe Vera és E-vitamin kivonattal.

Csomagolása újrahasznosítható.

cornelia126

2020. október 30.

Ez az egyetlen borotva amitől nem pattogok ki, már évek óta ezt használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 30.

Ez az egyetlen borotva amitől nem pattogok ki, már évek óta ezt használom.

Katulin

2016. december 9.

Amíg le nem ázik róla a szappanréteg (max 3-4 alkalom), addig szuper, utána pocsék, mert lötyög a feje. Ehhez viszont nagyon drága.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 9.

kismacska13

2016. március 18.

Szándékosan amiatt esett erre a borotvára a választásom, mert nagyon érzékeny a bőröm. Először furcsálltam a nagy fejet, de nem okozott gondot a használata. A krémcsík brutál gyorsan kopik, és kb 3-4 használat után meg borzasztóan bántotta a bőröm (amikor kevesebb volt már a szappanréteg, pedig tusfürdő is volt rajtam), és kivörösödtem utána többször is. Összességében nem rossz, de 3 alkalomra én sokallom, és ezt a többszöri kivörösödést nem értettem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 18.

Vanília

2015. június 14.

A kedvenc borotvám, már régóta kizárólag ezt használom. Nagy előnye, hogy még érzékeny területeken sem okoz irritációt (pedig nekem mindenre rögtön "válaszol" a bőröm) és pillanatok alatt le van tudva a borotválkozás. Kis hátránya, hogy gyorsan kopik a krémréteg, de ettől függetlenül ez a legjobb borotva.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 14.

Feketepárduc

2014. június 15.

Kedvenc borotvám. Csodásan selymes bőr marad utána és semmi irritáció, amire sajnos hajlamos vagyok. Igen, max. háromszor lehet egy fejjel borotválkozni, de még így is ő a No.1.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 15.

corleona

2014. június 15.

Tényleg könnyen használható, de már az első alkalom után látszik, hogy a szappanos réteg gyorsan kopik. Én egyszerűen vízsugár alatt tisztítom, és azt sem sokáig, mert azért nem szeretnék új fejre cserélni minden 3. "komplex" borotválkozás után. Így is legfeljebb 6-8 ilyet fog megérni szerintem - ami az összes eddig használt borotvám élettartamánál kevesebb. Az ára egyébként első blikkre barátibb, mint a "nagy konkurensnek". Ami még pozitív, hogy nem irritálta a bőröm egy kicsit se, ahogy korábban a többi - s mégis hibátlan munkát végzett. Nekem emiatt megérte, de ha másnak nem ennyire érzékeny a bőre, akkor szerintem mindegy, hogy a szappanos változatot, vagy a simát vásárolja meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 15.

hanami21

2014. június 8.

Még csak egyszer használtam, de nem vagyok megelégedve vele.
A legnagyobb problémám a penge/szappan tisztítása. Mégis hogy? Jó lett volna, ha adnak hozzá tisztítókefét. Ha a szappant vízzel tisztítom, akkor ugyanúgy használódik tisztítás közben. (nem jön le a folyó vízben a szőr, hanem dörzsölni kell) A pengéket normál borotva esetén "ütögetem" és kijön a szőr belőle. Ennél sajnos nem, nagyon pedig nem is lehet ütögetni, hiszen széttörne a szappanos része.
Borotválás közben vízbe teszem, hogy lejöjjön a szőr, de csak egy része tűnik el még a szappanról is! Arról nem is beszélve, hogy egy használat után kb a felére csökkent a szappan része. Kicserélni pedig nem olcsó mulatság... Sajnos amiatt, hogy a szőr a pengén marad, így nem is végez alapos munkát. Sokkal strapásabb használni, mint egy normál borotvát.
Teljesen értelmetlennek tartom, nem olcsóbb, mint külön venni egy jó minőségű borotvát + habot/gélt + ápolószert utána, hiszen ez a borotva max. háromszori használatra elegendő! Míg a 3as kombó jóval többször használható.
Csak azért vettem meg, mert a DM-ben volt rá kupon. Természetesen nem fogom újra megvenni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 8.

Még csak egyszer használtam, de nem vagyok megelégedve vele.

galagonyanya

2014. február 8.

Amikor még borotváltam, imádtam, mert ilyen egyszerűen soha nem sikerült túllennem ezen a műveleten. És töksima lett tőle a lábam. A tapadókorong, az elengedett időnként, ilyenkor éjjel arra ébredtünk, hogy iszonyatos zajjal lezúg valami...:-D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 8.

javgke

2013. április 18.

Alapos, egyszerű, gyors, nem pattogok ki tőle. Az ára borsos, de ha borotvahab+penge kombinációval számolok (amiből megszoktam a Wilkinsont), akkor kb. ugyanott vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 18.