Wilkinson

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb

A krémet feltöltötte: Csilluska, Módosítva: 2013. április 16.

Kategória:   Egyéb

Borotva és bikivonal-formázó egyetlen készülékben: egyik végén 4 pengés, cserélhető fejű borotva, másik végén elemmel működő trimmelő található.

Teljesen vízálló.

Csempére rögzíthető tartóval.

Evelyn7

2016. augusztus 2.

Gyors egyszerű használat és nem pattog ki a bőröm. Nekem bevált nagyon praktikus de ha van időm maradok a Braun Silk-épil 9 9961- nàl nektek is ezt ajánlom hosszú távon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 2.

Linuxo

2016. május 26.

Elégedett lennék vele nagyon, ha a trimmer része nem adta volna meg magát....
A borotvában szorult szőröket is bizony nagyon nehéz kitisztítani a pengék közül.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 26.

Elégedett lennék vele nagyon, ha a trimmer része nem adta volna meg magát....

rebus

2016. január 23.

több éve megvan már, hasonlóan az előttem szólóhoz nekem is kicsit parkolópályán volt, mert a feje már nem volt az igazi. most viszont vettem hozzá a dm-ben újat, így ismét elkezdtem használni. a trimmelő részét egyszer próbáltam, jól működik de nem fogom használni, illetve ami járt hozzá fali tartó, nekem az is elengedett, nem tartotta meg a készüléket. ettől eltekintve nincs rá panaszom, jól használható, igazodik és követi a bőröm vonalát, cuki rózsaszín :D az ára kicsit húzós de befektetés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 23.

angi9207

2015. december 19.

Évek óta megvan, kicsit félre volt téve, most láttam olcsón 4 betétet hozzá, így újra használatban lesz. Én nagyon szerettem/szeretem, teszi a dolgát, emlékeim szerint irritációt sem okozott. A trimmelő részét egyáltalán nem használtam még, nem is fogom, én a totális simaság híve vagyok, semmi fazonírozás... :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 19.

aniita

2015. november 27.

Több éve kaptam egyszer ajándékba. Nekem bevált azóta is ezt használom:). Nem túl olcsó hozzá a fej rész utánpótlása, de többi borotvafejhez képest nem is olyan rossz az ára. Szeretem, gondom nincs vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 27.

gabbica

2015. október 19.

Meglepve olvastam, hogy előttem mindenki dicséri a trimmer részt. Szerintem nagyon rossz....Esetleg, ha valaki ezzel a termékkel lépett be a trimmelők világába, és nincs összehasonlítási alapja, akkor el tudom képzelni, hogy elégedett legyen, de egyébként egy lapon sem lehet említeni egy normális géppel. Nagyon lassan lehet vele dolgozni, kicsit sem alapos, a fésű része nem emeli fel a szőröket és a nagy részét így le sem vágja, nem lesz egyenletes a hossz és még csak nem is elég éles. (hozzátenném , hogy nem vagyok különösebben szőrös típus, és kezdő szőrtelenítő sem....) Lehet nem igazságos összehasonlítani, mert nem egy árkategória a két termék, de így sem olcsó ez a cucc és egy normálishoz képest olyan, mintha egy barbi játékkal próbálkoznék....
A borotva része szintén nem győzött meg, valóban lehetetlen kitisztítani belőle a beleragadt szőrt.
Sajnálom kidobni a szemétbe, mert nem volt olcsó, de idővel az lesz a sorsa, mert csak foglalja a helyet a polcon.
Trimmelés jó dolog, de nem ezzel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 19.

Trimmelés jó dolog, de nem ezzel.

neita

2015. szeptember 25.

Szerintem egy álom ez a készülék. A tartóját nem használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 25.

Szerintem egy álom ez a készülék. A tartóját nem használom.

rafi

2015. május 23.

A fali tartó nekem azóta a helyén van, hogy felraktam. A trimmer része teljesen jó. Pici, így könnyen használható, gyors és éles. De mondjuk nekem egy idő után az is tönkrement, ha elemet cseréltem benne, sem működött már. :( A borotva része viszont katasztrófa. Ugyan irritáció nélkül, könnyedén leszedi a szőrt, sokkal kevesebb/kisebb borostát hagyva maga után mint más borotvák, de valami olyan idiótán van kialakítva a feje, hogy nem lehet belőle kiszedni az összegyűlt szőrt. Így aztán nagyjából egy alkalom után használhatatlanná válik. Az azért meg elég nagy luxus, hogy minden alkalommal új fejet vegyen hozzá az ember. Így aztán csak állt ott a falon a kis tartójában, és előbbutóbb még a gumi része is elkezdett mállani és egy azonosíthatatlan sárgás luk keletkezett rajta....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 23.

miramiruska

2015. február 23.

Röviden és velősen, a trimmer része tökéletes, a tároló pár hónap után elkezdett lepotyogni, a borotva részéről azt tudom elmondani, mint az előttem szóló, ezért 4 ilyen fej elhasználása után lecseréltem másikra, mert a 2 pengés olcsó borotvával is többre mentem a második borotválkozás után, ez meg így ugye pénzpazarlás volt.. Azért nem mondom, hogy használhatatlan, csak praktikusság szempontjából hagy maga után kívánnivalót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 23.

Marcsus

2014. április 14.

Lassan egy éve használom, de nem vagyok elájulva tőle. A csempéhez rögzíthető tároló semmit se ér, nekem simán lepotyogott. A trimmer hasznos, maga a borotva sajnos nem éppen szerelem. Frissen, borotválkozás után is szinte borostás vagyok, jó, oké, ez nem éppen epilátor, de egy drága terméktől nem ezt várnám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 14.