Wilkinson

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb

A krémet feltöltötte: Nicu, Módosítva: 2013. április 19.

Kategória:   Egyéb

Krisztinaia

2017. április 17.

Lábra tökéletes, nincs különbség a drágább társaihoz képest.
Intim részen viszont kerülendő, pöttyöz, tép, tüszősít..
Nincs rajta krémezőcsík, amitől elég olcsó kinézete van, főleg hogy Wilkinson lenne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

Lábra tökéletes, nincs különbség a drágább társaihoz képest.
Intim részen viszont kerülendő, pöttyöz, tép, tüszősít..

csillamunikornishercegno2003

2016. augusztus 22.

Állandóan megvágtam vele magamat... Lehetetlen használni. Marha gyorsan eltompul vagy hogy kell ezt mondani. A lényeg az, hogy egy hónalj/borotva. Kaki az egész úgy ahogy van. Elfogyott, ha nem volt itthon másmilyen, de soha többet ilyennel. De pl. egy hasonlóan olcsó borotva ugyanettől a márkától (nem jut eszembe a neve) fényévekkel jobb...
Bocsánat, javítok: Gilette venus volt a másik, de a boltban hasonló árban voltak

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

Zaynab

2016. január 2.

Én is meg szoktam magam vágni, de én kb. minden borotvával. Főleg, ha különösen száraz a bőröm.
Megfigyeltem, hogy valamilyen panthenolos krémmel vagy fürdetővel kell bekennem a lábam és jobban siklanak rajta a borotvák.
Ez a borotva sokkal jobb, mint az x-epil, vagy az isana és balea borotvái.
A pengék valóban nagyon élesek. Én ennek örülök, hiszen epilálni akarok a termékkel. Annak is örülök, hogy a pengék sokáig élesek maradnak. Néha egy csomag (5 darab) akár egy évre is elég.
Az összes eddigi borotva közül - amiket próbáltam - nekem ez vált be eddig a legjobban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 2.

Ez a borotva sokkal jobb, mint az x-epil, vagy az isana és balea borotvái.

Gabee

2015. április 3.

5 db sebtapasz van a lábamon!!Pedig nem siettem, odafigyeltem.Úgy vágja el a bőröd hogy észre se veszed, csak azt hogy folyik rajtad a vér. :( Soha többet nem borotválkozok ilyennel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 3.

Dana1983

2015. január 15.

Hát, ez kritikán aluli. Gondoltam a Wilkinson jó márka. Borotválkozás közben először csodálkoztam, hogy nem szed le semmi szőrt, de akárhogy próbáltam, alig szedett le valamit. Kidobtam az egészet a kukába. A Tesco-s 200 Ft-os mérföldekkel jobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 15.

hena

2014. november 22.

Kínzóeszköznek jó lenne...szinte tépi a bőrömet, szép sebes is lett tőle a lábam. Soha többé, inkább veszek drágábbat, ennyit nem ér a dolog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 22.

mihrek

2014. március 7.

A krémezőcsík nekem is hiányzik kicsit, de annyira mégsem, hogy ne ezt vásároljam újra mindig, ha szükségem van rá :) Ár-érték arányban tökéletes, nem találtam még ennél jobbat a piacon :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 7.

Eszter a panda

2013. július 10.

Nekem abszolút bevált! Sokáig éles marad, és nem irritálja a bőrömet. Nekem a krémezőcsík sem hiányzik különösebben, mert nálam elég hamar értékét veszti és kiszárad, szóval gyakorlatilag nem oszt, nem szoroz, hogy van-e vagy nincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 10.

szivoszal

2013. május 13.

szerintem is nagyon jó! elég sokáig marad éles. rég vettem már mert nem nagyon látom sehol sem :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 13.

Nicu

2013. május 5.

A krémezőcsíkot hiányolom, de stabil a nyele, nem nyúz, nem tudom megvágni magam vele. Árához képest nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 5.